Відбулося засідання комісії з питань ПЗФ

Начальник відділу державного екологічного нагляду природно-заповідного фонду, рослинного та тваринного світу Державної екологічної інспекції у Тернопільській області Михайло Онищук взяв участь у засіданні комісії з питань охорони, збереження та використання природно-заповідного фонду.

Засідання відбулося під головуванням заступника начальника Тернопільської обласної військової адміністрації Романа Свистуна.

Під час роботи комісії розглянули питання збереження природно-заповідного фонду області, а також проведення заходів, спрямованих на належне утримання та охорону окремих природоохоронних територій.

Зокрема, обговорено проведення робіт у загальнозоологічних заказниках місцевого значення «Мільно-Бліхівський» та «Скит». У заказнику «Мільно-Бліхівський» планується розчищення охоронних зон уздовж ліній електропередач для забезпечення їх безпечної експлуатації та запобігання аварійним ситуаціям. У заказнику «Скит» передбачено проведення санітарних рубок з метою видалення сухостійних та ослаблених дерев, що сприятиме покращенню санітарного стану лісових насаджень.

Також члени комісії розглянули питання створення охоронної зони поблизу села Устя-Зелене. На цій території зростають рідкісні види рослин, занесені до Червоної книги України, тому запровадження додаткових природоохоронних заходів сприятиме їх збереженню.

За результатами засідання комісія підтримала відповідні рішення, які будуть оформлені в установленому порядку.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці