Порушення природоохоронного законодавства виявлено на території РЛП «Загребелля»

Ввечері 30 жовтня громадський інспектор з охорони довкілля виявив факт забороненої діяльності на території веслувального каналу Тернопільського ставу, що входить до регіонального ландшафтного парку «Загребелля».

Для з’ясування обставин на місце події прибули працівники Державної екологічної інспекції у Тернопільській області. Під час спільного огляду території встановлено, що двоє громадян здійснювали підводне полювання, у результаті якого було добуто водні живі біоресурси — 3 щуки, 3 судаки, 3 окуні та 1 лин.

Для встановлення осіб порушників та оформлення матеріалів було викликано працівників поліції. Наразі фахівці Інспекції розраховують суму заподіяної шкоди довкіллю.

Нагадуємо: відповідно до Правил любительського рибальства, підводне полювання в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду забороняється.

Інспекція закликає громадян дотримуватися природоохоронного законодавства та повідомляти про відомі випадки його порушення!


ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці